PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Americká policie je zmilitarizovaná nejvíc v historii

27.12.2011

Ministerstvo obrany Spojených států amerických darovalo ve fiskálním roce 2011 přebytečné vojenské vybavení v ceně skoro 500 milionů dolarů městským pořádkovým silám. Nadbytečné vybavení zahrnuje granátomety, helikoptéry, vojenské roboty, pušky M-16 a obrněná vozidla. Málo známý program zvaný 1033 schválený kongresem v roce 1997, umožňuje rovněž bezpečnostním agenturám pořádkových sil koupit od americké armády vybavení pro boj s drogami a terorismem.

Koupě vojenského vybavení pořádkovými silami, zaznamenala za poslední roky dramatický vzestup. V roce 2011 dosáhla rekordní úrovně a pro příští rok se očekává její další zvýšení, když se objednávky pro fiskální rok 2012 zvýší o 400 %. Podle Centra pro investigativní zpravodajství (CIR) během poslední dekády bylo městským pořádkovým silám darováno 34 miliard dolarů na koupi vojenského vybavení.

Ke zvýšené militarizaci městských pořádkových sil v amerických městech došlo v souvislosti s neutuchajícími protesty hnutí Occupy, které protestuje proti nespravedlivému rozdělení bohatství v zemi a nadměrného vlivu velkých korporací na politiku Spojených států. Americká policie zasáhla proti většině větších protestních táborů ve městech jako New York a Los Angeles a s použitím nepřiměřené síly zatkla stovky aktivistů.

 

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk stahuje-200-zemi.cz
stahuje-cely-svet.cz nejsme-otroci.cz universe-people.com cosmic-people.com
angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org 200-countries-download.org
all-the-world-downloads.org himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru
anges-lumiere.fr angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu
andjeli-neba.com.hr anjos-ceu.eu angeli-raja.eu engelen-hemel.nl
ingerii-cerului.ro cennetin-melekleri.web.tr