PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

V USA nepochopili vtip a vyhostili Brity, kteří napsali na Twitter, že vykopou Marilyn

Názorná ukázka špiclování a sledování lidí v praxi. Už sledují na Zemi každého člověka.

31.1.2012

Na drsné hlášky na Twitteru při návštěva USA doplatili šestadvacetiletý Leigh Van Bryan a 24letá Emily Bantingová z Británie. Americké bezpečnostní služby jejich vzkazy vzaly vážně, dvojici zatkly, prohledaly, vyslechly a vyhostily, uvedl list Daily Mail.

V jednom vzkazu barman Bryan, který má irské občanství, napsal: „Tenhle týden mám volno na krátký pokec předtím, než půjdu a zbořím Ameriku“. V dalším zase parafrázoval show Family Guy, když zmiňoval, že vykope Marylin Monroe.

Když dvojice přistála na letišti v Los Angeles a prošla pasovou kontrolou, zadržela ji bezpečnostní služba. Federální agenti dokonce hledali v jejich zavazadlech lopatu, kterou vykopou tělo Marilyn Monroe.

„Ptali se nás, proč chceme zbořit Ameriku, a my se jim pokoušeli vysvětlit, že máme na mysli zbořit se na party,“ řekla po návratu do vlasti Bantingová a dodala: „Vyprskla jsem smíchy, když se mě ptali, jestli budu Leighovi dělat zeď, až bude vykopávat Marilyn Monroe, nemohla jsem tomu uvěřit, protože je to hláška z amerického snímku Family Guy.“

„Když jsem byl v antonu s pouty a dali mě za mříže, tak jsem propadl panice. To horší ale mělo teprve přijít. Když jsme přijeli do věznice, dali mě do cely samotného, ale za hodinu přivedli dva veliké potetované Mexičany, a ti se mě začali ptát, kdo jsem. Řekli mi, že je zavřeli, protože převáželi přes hranice kokain,“ řekl Bryan.

Po dvanácti hodinách dvojici, která se chtěla o dovolené pobavit v Hollywoodu, odvezli na letiště, kde jim vrátili pasy, v nichž stálo, že jim byl zamítnut vstup do USA. Do Spojeného království přiletěli ve středu.

Pokud by dvojice opět chtěla do USA, musí žádat o víza v Británii.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk stahuje-200-zemi.cz
stahuje-cely-svet.cz nejsme-otroci.cz universe-people.com cosmic-people.com
angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org 200-countries-download.org
all-the-world-downloads.org himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru
anges-lumiere.fr angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu
andjeli-neba.com.hr anjos-ceu.eu angeli-raja.eu engelen-hemel.nl
ingerii-cerului.ro cennetin-melekleri.web.tr himmelens-anglar.se