PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Vláda tichomořského Kiribati se chystá přestěhovat celý národ

8.3.2012

Vláda tichomořské republiky Kiribati vyjednává o koupi půdy na Fidži. V případě, že se vlivem klimatických změn zvedne hladina moře a nízce položené atoly Kiribati budou ohroženy, chce vláda veškeré obyvatelstvo přestěhovat jinam, upozornil ve středu server Daily Telegraph.

Vyjednávání o prodeji až 20 čtverečních kilometrů půdy s vojenskou vládou Fidži potvrdil prezident Kiribati Anote Tong. Údajně se jedná o prodeji půdy na druhém největším ostrově Fidži, Vanua Levu.

Některé z tří desítek atolů Kiribati, nacházejících se při rovníku v délce asi čtyř tisíc kilometrů, už pomalu mizí pod hladinou, upozornil britský server.

Většina obyvatel žije na ostrůvcích Tarawa. „To je poslední útočiště, odsud není už kam jít. Naši lidé se budou muset odstěhovat, jelikož příboj dosáhl k našim domovům a vesnicím,“ prohlásil prezident Tong.

Tong by nejprve na Fidži vyslal skupinu specializovaných pracovníků, kteří by pomohli místním lidem a ekonomice a udělali dojem. „Nechceme, aby 100 000 lidí z Kiribati přišlo na Fidži naráz,“ řekl prezident. Kiribati má 113 000 obyvatel.

„Potřebují nalézt práci, ne jako uprchlíci, ale jako přistěhovalci, kteří mají, co nabídnout, lidé, kteří mají ve společnosti svoje místo, lidé, které nebudou brát jako občany druhé kategorie,“ řekl Tong a upozornil, že Kiribati při tom potřebuje finanční pomoc mezinárodního společenství.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk stahuje-200-zemi.cz
stahuje-cely-svet.cz nejsme-otroci.cz universe-people.com cosmic-people.com
angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org 200-countries-download.org
all-the-world-downloads.org himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru
anges-lumiere.fr angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu
andjeli-neba.com.hr anjos-ceu.eu angeli-raja.eu engelen-hemel.nl
ingerii-cerului.ro cennetin-melekleri.web.tr himmelens-anglar.se