PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Peníze podporují zločin. Švédové vážně uvažují o jejich zákazu

ZRUŠENÍ FYZICKÝCH PENĚZ NEZNAMENÁ CELKOVÉ SNÍŽENÍ KRÁDEŽÍ, ALE JEN TĚCH FYZICKÝCH. NAOPAK KRÁDEŽÍ ELEKTRONICKÝCH NEUSTÁLE ROSTE A NAVÍC ROSTE ŠPEHOVÁNÍ LIDÍ NAVZÁJEM, COŽ JE VELKÉ ZLO, NIKOLI DOBRO. TAKOVÝ FINANČNÍ TOTÁLNÍ SYSTÉM LZE V BLÍZKÉ BUDOUCNOSTI SNADNO ZNEUŽÍT S NEDOZÍRNÝMI NÁSLEDKY PRO LIDI, TOTIŽ VE STÁLE TOTALITNĚJŠÍM SYSTÉMU SPOLEČNOSTI. LIDÉ VŽDY MĚLI TOUHU SE NAVZÁJEM OVLÁDAT, ZOTROČOVAT A DIKTOVAT SI, CO MAJÍ DĚLAT, A CO NE. VARUJEME KAŽDÉHO PŘED TÍMTO BLÁZNIVÝM ROZHODNUTÍM, NEBOŤ PAK MOHOU NEVRATNĚ VZNIKNOUT NOVÉ VELMI NEPŘÍJEMNÉ SITUACE U VŠECH LIDÍ, SPOJENÉ S LIKVIDACÍ ZBYTKU SVOBOD, ČIPOVOU TOTALITOU A ZOTROČOVÁNÍM LIDSTVA. VYCHVALOVÁNÍ VELKÝCH ŠÍLENÝCH ZEL NOVINÁŘI, MÉDII, VEDE K UVRHOVÁNÍ MAS LIDÍ DO TEMNOT.

STOCKHOLM - Mnozí západní Evropané Švédům závidí, že si zachovali svoji měnu a nemusí teď doplácet na neposlušné členy eurozóny. Švédská koruna ale může být brzo minulostí. Stát chce totiž radikálně omezit placení hotovostí. Silné lobbistické skupiny dokonce bojují o jeho úplný zákaz. Informaci jako první přinesl německý týdeník Der Spiegel.

"Placení hotovostí je u konce," tvrdí představitelka švédských bankovních odborů Maria Löök. Svá tvrzení opírá o výrazný nárůst loupežných přepadení v zemi. Podle vlivné aliance složené z odborových organizací, podnikatelských svazů a úřadů, je totiž příčinou tohoto trendu právě staromódní používání bankovek a mincí.

Cílem členů aliance proto je, aby se ze švédské koruny stala čistě virtuální měna. Hotovost by se měla přestat využívat v nejbližší možné budoucnosti.

Ke svým cílům přitom skupina umně využívá veřejného mínění. Podle takzvaného Barometru loupeží, kterým bankovní odbory pravidelně šokují veřejnost, se například už 25 procent zaměstnanců v maloobchodě stalo obětí přepadení a násilí, někteří z nich dokonce vícekrát.

"Je nepřijatelné, aby lidé museli mít strach, když jdou do práce," říká šéf švédského úřadu pro ochranu zaměstnanců Mikael Sjöberg. Chce proto nechat prověřit obchody, ve kterých nepřiměřeně často přepadává. Podle výsledku šetření, který by měl být znám v létě, pak může taková prodejna dostat zákaz přijímat hotovost. V ohrožení je asi 3000 malých večerek, pro které bude omezení hotovostního platebního styku znamenat většinou konec.

Hotovost používají jen zločinci

Odborářka Maria Löök tvrdí, že většina hotovosti pochází z trestné činnosti nebo zaměstnání načerno a je tak součástí šedé ekonomiky. Dodává, že ten, kdo používá hotovost, většinou něco skrývá.

"Hotovost je krev v žilách kriminality," přidává se prezidentka stockholmské policie Carin Götbladová, která tvrdí, že pouze výrazné omezení používání reálných peněz může být úspěšné v boji proti organizovanému zločinu.

Proti takovým názorům se ale ve Švédsku začala zdvihat vlna odporu. I bezúhonní občané s sebou rádi nosí hotovost, oponuje představitelka odborové organizace zaměstnanců obchodů Martine Syrjänen. Trvání na hotovostních platbách považuje za "kulturní odpor" a "otázku zvyku", především u starších lidí. Sama ale přitom považuje bezhotovostní nákup pro důchodce za výhodnější.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk stahuje-200-zemi.cz
stahuje-cely-svet.cz nejsme-otroci.cz universe-people.com cosmic-people.com
angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org 200-countries-download.org
all-the-world-downloads.org himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru
anges-lumiere.fr angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu
andjeli-neba.com.hr anjos-ceu.eu angeli-raja.eu engelen-hemel.nl
ingerii-cerului.ro cennetin-melekleri.web.tr himmelens-anglar.se