PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Krádeže identity se Američané bojí víc než terorismu

14. května 2012

Američané mají větší obavy z krádeže identity a ze zneužití svých platebních karet než z teroristického útoku. Ukázal to průzkum společnosti Unisys, o kterém informuje server Wired.com.

Největší obavy mají Američané z toho, že někdo získá přístup k jejich osobním údajům a poté je zneužije. Vážné obavy z takové krádeže identity má 59 procent lidí, uvádí Unisys. Proti loňskému roku se ale obavy Američanů zmírnily, neboť loni vážné obavy o osobní údaje vyjádřilo 70 procent lidí.

Za druhé největší riziko podle průzkumu považují obyvatelé USA hrozbu zneužití své platební karty. Vážně se ho obává 56 procent Američanů. I v této oblasti jsou však méně nedůvěřiví než loni, neboť loni vážné obavy vyjádřilo 68 procent z nich.

Až na třetím místě mezi možnými hrozbami je nebezpečí teroristického útoku nebo válečného aktu vůči Spojeným státům. Vážné obavy z něj má 50 procent lidí, což je o 17 procentních bodů méně než loni. Naopak za nejmenší riziko Američané označují možnost, že budou přímo fyzicky napadeni. Vážné obavy o svou osobní bezpečnost má jen 28 procent z nich.

Průzkum také ukázal rozdíly mezi jednotlivými společenskými skupinami. Podle Unisys ženy ve všech oblastech vyjadřují větší obavy o bezpečnost než muži. Také se ukazuje, že bílí Američané vnímají ve všech oblastech rizika jako menší než příslušníci ostatních ras.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk stahuje-200-zemi.cz
stahuje-cely-svet.cz nejsme-otroci.cz universe-people.com cosmic-people.com
angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org 200-countries-download.org
all-the-world-downloads.org himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru
anges-lumiere.fr angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu
andjeli-neba.com.hr anjos-ceu.eu angeli-raja.eu engelen-hemel.nl
ingerii-cerului.ro cennetin-melekleri.web.tr himmelens-anglar.se