PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

IZIP by mohl být nahrazen celonárodním systémem od roku 2014

Loutkolidé v negativním stavu na planetě Zemi si usilovně budují ČIPOVOU TOTALITU. Její součástí je i elektronický zdravotní systém. Ačkoliv jsou zde z Temných světů ještěry sem pumpovány další a další technologie, zdraví lidí se zhoršuje, věk se nijak příliš neprodlužuje a stále více lidí je nešťastných. Ve 40 letech života je 90 % lidí permanentně více či méně nemocných ! Čipizace všeho totiž v rukou zlých dálkově ovládaných lidí způsobuje jen další problémy, zvětšuje množství zel a nepravd a jen falešně - klamavě - iluzorně vytváří díky své negativní podstatě svých strůjců dojem "stále modernější, vyspělejší" společnosti. Slovo POVINNÉ se týká všech lidí, kteří mají být do pekelného ovládacího systému strčeni. Avšak ovládači lidstva nemají žádnou povinnost, aby se lidem žilo lépe, zdravěji a šťastněji - žádné takové cíle žádná vláda světa neměla a nemá ! Žádný takový zákon ani nevymysleli, ani nezačali realizovat. Dokud lidé budou v NEGATIVNÍM STAVU - tedy i OVLÁDÁNI z Temných světů na 90 a více procent, budou i nadále pokusnými králíky a otroky ještěrů z pekel, a to za použití stále výkonnějších čipových technologií !

14. května 2012

Praha - Kritizovaný systém elektronických zdravotních knížek IZIP by podle ministra zdravotnictví Leoše Hegera (TOP 09) mohl být nahrazen celonárodním systémem vstupování do zdravotní dokumentace pacientů. Začal by u nemocnic, zatím ne u samostatných ambulancí. Heger to dnes řekl ČTK. Prvním krokem by bylo stanovení standardu pro předávané informace. Fungovat by nový systém mohl od roku 2014.

"Naše představa je, že by se nejprve hledal nějaký model standardizace," řekl ministr. Lékař z jedné nemocnice, který by potřeboval data z léčení pacienta v jiné nemocnici, by nemusel kvůli tomu prohledávat celý jeho chorobopis. Podíval by se do závěrečné zprávy z hospitalizace, která by byla vytvořena podle standardu. Pokud by to lékař potřeboval, vyžádal by si od nemocnice podrobnější údaje, popsal ministr.

"To je jedna z možností, jak začít. První soutěž, která k tomu bude vypsaná, bude na základní filozofii toho systému," doplnil Heger. Přípravy na vypsání soutěže by mohly trvat několik měsíců, soutěž by byla vypsána zřejmě po prázdninách. Než by ale projekt byl spuštěn, předcházelo by mu pilotní ověření. Musela by se také vyřešit otázka vstupních práv do systému - jak bude dávat povolení pacient lékaři, aby se mohl do jeho dat dívat, protože tento souhlas legislativa vyžaduje.

Heger připomněl, že celonárodní systém je něco jiného než IZIP - to byl projekt Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) a jejích pacientů, celonárodní systém by zahrnul všechny pacienty.

V případě ukončení činnosti IZIP "by z hlediska zákona o ochraně osobních údajů muselo dojít ke standardnímu ukončení zpracování osobních údajů a jejich likvidaci", uvedla dnes na dotaz ČTK mluvčí Úřadu pro ochranu osobních údajů Hana Štěpánková. Úřad podle ní bude další vývoj sledovat s ohledem na svou dozorovou povinnost nad plněním zákona o ochraně soukromí. Problémy kolem projektu IZIP, do něhož vložila VZP za deset let téměř dvě miliardy korun, vedly ministra k tomu, že prosazoval jeho zastavení. Dohodl se na tom minulý týden s premiérem Petrem Nečasem (ODS). Shodli se také, že oba vyzvou členy správní rady za stát a své politické strany, aby hlasovali pro vystoupení VZP z projektu.

Ministr potvrdil, že zvažuje trestní oznámení. Možné úniky peněz z projektu by měla vyšetřit policie. ČSSD chce, aby se kauzou zabývala sněmovní komise. "Prioritní je nejprve vypovědět smlouvy, pokud se neukážou nové údaje o riziku (arbitráže), ale vše nasvědčuje, že ne. Teprve pak zkoumat, jak to bylo v historii," řekl k datu podání trestního oznámení ministr.

Doplnil, že pokud vypoví VZP smlouvy do pololetí, doběhnou do konce letošního roku. Nový systém elektronické komunikace pro VZP pak musí zkoumat její vedení. Ministerstvo řeší celonárodní systém.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk stahuje-200-zemi.cz
stahuje-cely-svet.cz nejsme-otroci.cz universe-people.com cosmic-people.com
angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org 200-countries-download.org
all-the-world-downloads.org himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru
anges-lumiere.fr angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu
andjeli-neba.com.hr anjos-ceu.eu angeli-raja.eu engelen-hemel.nl
ingerii-cerului.ro cennetin-melekleri.web.tr himmelens-anglar.se