PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Na Slovensku se musí účtovat spropitné, za pouhé euro v kase navíc hrozí pokuty

Budování čipového otroctví pokračuje rychlým tempem, jelikož si to lidé volí a přejí si to - zvolili si i své zastupitele. A tak ani netuší, jaké to má důsledky, volit špatně ve svém negativním stavu. K dnešním budovatelským krokům čipové totality nutno připomenout záměry ještěrů z pekel v blízké době zrušit fyzické peníze, a tedy skutečně dotáhnout do konce totální kontrolu lidských aktivit, včetně placení spropitného, které si pak již číšník nikde neschová. Lidé ve své hlouposti zobou ještěrům z pekel z ruky a stále, opakovaně provádí na 95 % to, co tito pekelníci chtějí. Důsledky si zažívají a i v budoucnu zažijí na vlastní kůži. Až si jednou zvolí POZITIVNÍ STAV, potom nebudou volit žádné takové zastupitele, ale STVOŘITELE PRVOTNÍHO VŠEHO A VŠECH. Také SVŮJ ŽIVOT SI ZMĚNÍ DLE POZITIVNÍCH VOLEB, a přestanou např. žít jenom pro sebe a hromadit jenom pro sebe. Štěstí se jim v životě objeví jako přirozený důsledek pozitivních voleb.

3.8.2012

Spropitné od zákazníků za dobrou obsluhu přidělalo podnikatelům na Slovensku starosti. Kvůli zpřísnění předpisů proti daňovým únikům by například číšníci měli peníze přesahující hodnotu účtu zaznamenat v evidenci příjmů, v opačném případě jim hrozí pokuty.

Od začátku letošního roku musejí být společnosti prodávající zboží vybaveny registračními pokladnami s novými funkcemi a každou vloženou hotovost zaúčtovat. Úřady tak při kontrole dokážou zjistit, zda stav peněz v pokladně odpovídá skutečně zaúčtované hodnotě zboží nebo poskytnutých služeb. Pokud má v ní podnikatel více peněz, kontroloři ho mohou podezírat z daňových úniků a uloží mu pokutu do 3300 eur (83 350 korun).

Na údajně nedokonalé předpisy podle tisku doplatilo například jedno květinářství na středním Slovensku. Daňoví kontroloři jeho majitele potrestali pokutou 100 euro za to, že měl v pokladně jedno euro navíc, které mu jako obslužné nechal zákazník a které ale nezaúčtoval.

Jak na to?

Placení spropitného na Slovensku není součástí účtu. O tom, zda a v jaké výši zákazník odmění obsluhu, je pouze na jeho rozhodnutí. Finanční správa nakonec uvedla, že podnikatelé na spropitné nemusejí vydávat doklad, mají ho ale zaregistrovat v pokladně jako obyčejný vklad hotovosti. Upozornila přitom, že spropitné podléhá nejen dani z příjmů, ale i dani z přidané hodnoty.

Podnikatelé mezitím přišli na to, jak se pokutám při daňové kontrole vyhnout. Trik spočívá v tom, že vyberou z pokladny hotovost, aby při případné kontrole měli manko, za které je úřady sankcionovat nemohou. Další možností je, že například číšníci dávají spropitné bokem a na konci si peníze rozdělí.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk stahuje-200-zemi.cz
stahuje-cely-svet.cz nejsme-otroci.cz universe-people.com cosmic-people.com
angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org 200-countries-download.org
all-the-world-downloads.org himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru
anges-lumiere.fr angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu
andjeli-neba.com.hr anjos-ceu.eu angeli-raja.eu engelen-hemel.nl
ingerii-cerului.ro cennetin-melekleri.web.tr himmelens-anglar.se