PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Neznámé zvuky vycházející ze země zní celým světem

ZVUKY PLANETY ZEMĚ BÝVAJÍ OBVYKLE PŘED ZEMĚTŘESENÍMI, POKUD JSOU NA VÍCE MÍSTECH PLANETY, PAK JDE O MOŽNOU PŘEDFÁZI GLOBÁLNÍCH ZEMĚTŘESNÝCH PROCESŮ - OČIŠŤOVÁNÍ PLANETY ZEMĚ OD HRUBÝCH VIBRACÍ ZPŮSOBENÝCH LIDSKÝM NEGATIVNÍM DRUHEM ŽIVOTA. O GLOBÁLNÍCH OČIŠŤOVACÍCH PROCESECH PLANETY ZEMĚ - SDĚLENÍ 109 - I. DÍL - ROZHOVORY S POUČENÍM OD MÝCH PŘÁTEL Z VESMÍRU.

15. února 2013

Loni v lednu se ve velkém množství objevovala videa zachycující nevysvětlitelné zvuky, které děsily lidi po celém světě. Odborníci tento jev nejčastěji označovali jako honbu za senzací, ale s jednoznačným vysvětlením nikdo nepřišel. Zvuky se objevovaly i nadále a nedávno jejich výskyt výrazně zesílil.

Zvuky znějí mechanicky a jsou slyšet přímo nad hlavou nebo ze země. Jejich výskyt byl v některých případech spojován se zemětřeseními, ale to experti vyloučili.

Nejčastěji byl původ zvuku přisuzován pohybu litosférických desek, geologové to ovšem nepovažují za reálné. Úsměvně pak dnes působí teorie, podle které zvuky souvisely s údajným koncem světa, který měl podle mayského kalendáře nastat 21. prosince 2012.

Bližší a rozsáhlejší informace k tomuto tématu najdete na webu www.stahuje-cely-svet.cz .

Zájem o tajemné zvuky po nějakém čase opadl, ale jejich výskyt tím neustal. Stále se objevují po celém světě a videí, která je zachycují, v poslední době přibývá.

Tajemné zvuky se objevily i v České republice, a to v listopadu roku 2011. Tehdy je ve Svitavách na Pardubicku zaznamenal Miroslav Mauer, který Novinkám záběry poskytl.

Skeptici se ke zvukům stále staví zdrženlivě a považují je za výplod lidské fantazie, nadšenci do záhad ovšem mají žně. Nahrává jim častý výskyt, navíc na různých místech světa. Po fenoménu UFO se tak jedná pravděpodobně o nejrozšířenější záhadu dneška.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk stahuje-200-zemi.cz
stahuje-cely-svet.cz nejsme-otroci.cz universe-people.com cosmic-people.com
angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org 200-countries-download.org
all-the-world-downloads.org himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru
anges-lumiere.fr angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu
andjeli-neba.com.hr anjos-ceu.eu angeli-raja.eu engelen-hemel.nl
ingerii-cerului.ro cennetin-melekleri.web.tr himmelens-anglar.se